jaki może być koszt utworzenia strony www

cena budowy strony internetowej

Czas przygotowania i zbudowania gotowej strony, przeznaczonej do samodzielnego wypełnienia własną treścią wynosi zazwyczaj 3-4 dni robocze, od momentu potwierdzenia zlecenia. Przypominamy, że nasza kompletna oferta obejmuje wszystko co potrzebne do natychmiastowej publikacji (adres, miejsce na serwerze, gotowy szablon, konieczny transfer, skrypty, instalacja, zgłoszenie do wyszukiwarek, polska instrukcja obsługi i pomoc w administrowaniu).


Końcowa cena budowy strony internetowej składa się z kilku elementów i głównie uzależniona jest od wyboru opcji korzystania z witryny (abonament roczny lub opłata jednorazowa). Na wysokość ceny ma też wpływ ilość dodatkowych komponentów instalowanych opcjonalnie w skrypcie oraz ewentualne zamówienie indywidualnej wersji szablonu. Niektóre opłaty są opcjonalne i niewymagalne, np. część Klientów posiada już własną domenę lub konto serwerowe ...


Każde zlecenie jest dokładnie wyceniane, a proponowany koszt końcowy, zawsze przedstawiamy Państwu do akceptacji, koniecznie przed rozpoczęciem prac. Wszystkie przedstawione ceny zawierają już podatek (wystawiamy faktury VAT).


  opcja abonamentowa opcja bez abonamentu
abonament (opłata coroczna) 240 zł 0 zł
przygotowanie skryptu wg gotowego szablonu 0 zł 800 zł
domena + miejsce na serwerze (opłata coroczna) 100 zł 135 zł
opcja zamówienia indywidualnego projektu szablonu 100-600 zł 100-600 zł
rozszerzenie możliwości skryptu o opcjonalne funkcje wg umowy wg umowy
usługa wstępnego wypełnienia strony zawartością wg umowy wg umowy

Powyższe pozycje w cenniku mają charakter szacunkowy. Mamy świadomość, że każde zlecenie jest zamówieniem unikalnym i może zawierać elementy indywidualne, które obejmie dopiero dokładna wycena zbiorcza. Szczegółowe uzgodnienia przedstawimy w korespondencji mailowej - opisującej Państwa zapotrzebowanie i wymogi, dotyczące własnego adresu internetowego. Firma nie pobiera zaliczek, ani przedpłat. Za stronę zapłacą Państwo wyłącznie po obejrzeniu i przetestowaniu własnego szablonu (każdą stronę udostępniamy standardowo na 14-dniowy okres testowy - w tym czasie oczekujemy na wpłatę uzgodnionej należności).