możliwości i funkcje dostępne dla nowoczesnych stron

możliwość prostej samodzielnej obsługi stron

Większość budowanych i oferowanych przez nas witryn i sklepów jest tak przygotowana aby mogli Państwo wygodnie i bezpiecznie, ale samodzielnie zarządzać treściami publikowanymi na stronach. A zatem za pomocą tylko zwykłej przeglądarki internetowej, bez żadnej specjalistycznej wiedzy - można samodzielnie, w łatwy sposób dokonywać zmian w zawartości stron: wgrywać galerie zdjęć, publikować teksty, dodawać nowe podstrony, wymieniać banery graficzne. Obsługa i zarządzanie własną stroną odbywa się w języku polskim, wygodny i prosty panel administracyjny posiada polskojęzyczną instrukcję obsługi. W każdej też chwili (podczas aktualizowania treści na stronach) można po prostu połączyć się z infolinią i zasięgnąć porady (również wieczorami i w weekendy). Każdą stronę uruchamiamy na 14-dniowy okres testowy (bez zaliczek i przedpłat), w tym czasie oczekujemy na wpłatę uzgodnionej wcześniej należności.


Oczywiście dla osób prywatnych i firm, które całość prac przy wypełnianiu i późniejszej aktualizacji treści chcą zlecić nam - istnieje możliwość zamówienia takiej dodatkowej usługi. Wówczas Państwo dostarczacie jedynie gotowych materiałów (teksty, zdjęcia, pliki) a w ramach dodatkowej usługi - taka zawartość jest wprowadzana na strony


Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z ciekawych funkcji, które mogą być dostępne dla budowanych, gotowych stron. Szczegóły potrzebnej Państwu zawartości uzgadniamy zawsze indywidualnie, zgodnie z wyceną budowy strony:

- panel do samodzielnej edycji i aktualizacji treści
- wymienny baner graficzny dla poszczególnych podstron tematycznych
- dodatkowe wersje językowe, edytowane oddzielnie
- pokaz slajdów w banerze, pokazy slajdów na stronie
- instalacja mapki dojazdowej, zabezpieczony formularz kontaktu
- integracja z portalami społecznościowymi (Facebook, Twitter, Allegro, itp)
- automatycznie generowany plik sitemap Google, plik .xml dla wyszukiwarek
- dodatkowy system galerii flash (full screen)
- systemy liczników i profesjonalnych statystyk oglądalności
- cenzurowana księga gości, komentarzy
- zintegrowany skrypt autotłumacza na różne języki obce
- interaktywny kalendarz powiązany z podstronami
- wygodna publikacja filmów z youtube
oraz inne rozwiązania, które również opcjonalnie mogą być sukcesywnie instalowane w Państwa adresie ...