Strona firmowa. Zakładanie prostej strony firmowej.

Zakładamy szybkie w działaniu i proste w obsłudze strony dla firm. Zbudujemy dla Państwa witrynę dobrze opisującą usługi, prezentującą ofertę firmową, która umożliwi kontakt z klientami, wycenę towarów i produkcji. Strony mogą zawierać wiele opcjonalnych funkcji np. specjalną prezentację zdjęć, skrypty tłumaczące, integrację z portalami społecznościowymi, mapę dojazdu i wiele innych. Państwa stronę możemy przygotować do lokalnego pozycjonowania lub skonfigurować do prezentacji globalnej.

Prosta strona firmowa pozwoli Państwu na szeroką reklamę i promowanie firmy w sieci internetowej, w portalach ogłoszeniowych, w serwisach branżowych, w wyszukiwarkach internetowych. Posiadając własną stronę można wykorzystać szereg płatnych i bezpłatnych możliwości uruchomienia reklam, wydruków na ulotkach, wizytówkach, katalogach. Nasze usługi cenowo dopasowujemy do Państwa oczekiwań i potrzeb. Własną stronę można posiadać już za 1000 zł (podstawowa oferta własnego adresu firmowego), jak również - w cenie np. 2000-3000 zł (dla bardzo rozbudowanych projektów stron). Ciekawym rozwiązaniem dla firm jest również nasza propozycja założenia witryny jednostronicowej, w cenie 1500 zł/netto. Zapraszamy poniżej do kontaktu.

Dowolne - Projekty - Szablony - Wzory - Tematy - Przykłady

własna strona dla firmy budowlanej

przykład dla firmy budowlanej

demo stron firmowych

własna strona dla dentysty

przykład dla stomatologa

demo stron firmowych

własna strona dla pensjonatu

przykład dla pensjonatu

demo stron firmowych

własna strona dla architekta

przykład dla achitekta

demo stron firmowych

Kontakt

Aby zlecić nam zbudowanie strony, wizytówki, witryny czy sklepu, skontaktuj się z nami, pozostaw poniżej numer telefonu lub zadzwoń, uzyskasz bardzo szybko konkretną odpowiedź.

  • netgaleria.pl
  • 42-216 Częstochowa, Łąkowa 3
  • NIP 949-018-77-94 * REGON 240917630
  • e-mail: biuro@netgaleria.org
  • tel: 602 875 111