Strona firmowa. Zakładanie prostej strony firmowej.

Zakładamy szybkie w działaniu i proste w obsłudze strony dla firm. Zbudujemy dla Państwa witrynę dobrze opisującą usługi, prezentującą ofertę firmową, która umożliwi kontakt z Klientami, wycenę towarów i produkcji. Strony mogą zawierać wiele opcjonalnych funkcji np. specjalną prezentację zdjęć, skrypty tłumaczące, integrację z portalami społecznościowymi, mapę dojazdu i wiele innych. Państwa stronę możemy przygotować do lokalnego pozycjonowania lub skonfigurowac do prezentacji globalnej.

Prosta strona firmowa pozwoli Państwu na szeroką reklamę i promowanie firmy w sieci internetowej, w portalach ogłoszeniowych, w serwisach branżowych, w wyszukiwarkach internetowych. Posiadając własną stronę można wykorzystać szereg płatnych i bezpłatnych możliwości uruchomienia reklam, wydruków na ulotkach, wizytówkach, katalogach. Nasze usługi cenowo dopasowujemy do Państwa oczekiwań i potrzeb. Własną stronę można posiadać już za 180 zł (podstawowa oferta własnego adresu firmowego), jak również - w cenie np. 1200 zł (dla bardzo rozbudowanych projektów stron). Ciekawym rozwiązaniem dla firm jest również nasza propozycja założenia witryny jednostronicowej, w cenie 590 zł. Zapraszamy poniżej do kontaktu.

Dowolne - Projekty - Szablony - Wzory - Tematy - Przykłady

własna strona dla firmy budowlanej

przykład dla firmy budowlanej

www.prostestrony.eu/dla-uslug-budowlanych/

własna strona dla dentysty

przykład dla stomatologa

www.prostestrony.eu/dla-stomatologow/

własna strona dla pensjonatu

przykład dla pensjonatu

www.prostestrony.eu/dla-pensjonatow/

własna strona dla architekta

przykład dla achitekta

www.prostestrony.eu/dla-architektow/

Kontakt

Aby zlecić nam zbudowanie strony, wizytówki, witryny czy sklepu, skontaktuj się z nami, pozostaw poniżej numer telefonu lub zadzwoń, uzyskasz bardzo szybko konkretną odpowiedź.

  • netgaleria.pl
  • 42-216 Częstochowa, Łąkowa 3
  • NIP 949-018-77-94 * REGON 240917630
  • e-mail: biuro@netgaleria.org
  • tel: 60 287 51 11