Witryna jednostronicowa. Budowa prostej strony jednostronicowej.

Pomysł witryn jednostronicowych polega na przedstawieniu najważniejszych informacji na jednej, wydłużonej w dół podstronie. Pomiędzy poszczególnymi tematami, zawartymi na stronie można wygodnie i efektownie przemieszczać się klikając na odnośniki górnej belki. Wtedy strona automatycznie przewija się do odpowiedniego miejsca (opisu, oferty, galerii, kontaktu itp.).

Prosta strona "jednostronicowa" (onePage, bootstrap) to modna ostatnio oferta, która w podstawowej cenie 1500 zł zapewnia świetną reklamę, profesjoanlny wygląd i działanie - szczególnie jeśli Państwa firma nie musi posiadać bardzo rozbudowanego serwisu, z wieloma bogatymi podstronami, z wieloma galeriami zdjęć i nie musi zawierać ogromnie rozwiniętej, wielopoziomowej nawigacji. W proponowanej cenie witryna jenostronicowa zawiera już wiele ciekawych funkcji i rozwiązań, a zatem może: posiadać galerię zdjęć, prezentację filmu, pokaz slajdów, mapę dojazdu, formularz kontaktowy, wersję wielojęzykowe, połączenie z portalami społecznościowymi itp. Zapraszamy poniżej do kontaktu.

Dowolne - Projekty - Szablony - Wzory - Tematy - Przykłady

prosta strona dla restauracji

witryna dla restauracji

demo witryny jednostronicowej

prosta strona jednostronicowa

opis witryny jednostronicowej

demo witryny jednostronicowej

prosta strona dla pensjonatu

przykład jednostronicówki

demo witryny jednostronicowej

prosta witryna jednostronicowa

przykład witryny

demo witryny jednostronicowej

Kontakt

Aby zlecić nam zbudowanie strony, wizytówki, witryny czy sklepu, skontaktuj się z nami, pozostaw poniżej numer telefonu lub zadzwoń, uzyskasz bardzo szybko konkretną odpowiedź.

  • netgaleria.pl
  • 42-216 Częstochowa, Łąkowa 3
  • NIP 949-018-77-94 * REGON 240917630
  • e-mail: biuro@netgaleria.org
  • tel: 602 875 111